Napad na stację paliw w Sitańcu. Policja zablokowała drogę

  • 18.12.2019, 15:48
  • red.
Napad na stację paliw w Sitańcu. Policja zablokowała drogę Fot. KPP Krasnystaw
Zamaskowani bandyci napadli na stację paliw w Sitańcu pod Zamościem, później zaczęli uciekać w kierunku Lublina. Na trasie blokadę zorganizowali policjanci z Krasnegostawu. To się nie wydarzyło naprawdę. Taki był scenariusz ćwiczeń zorganizowanych we wtorek (17 grudnia) dla funkcjonariuszy KPP Krasnystaw.

Takie ćwiczenia są dość regularnie organizowane w poszczególnych jednostkach policji. Mundurowi sprawdzają się w akcjach antyterrorystycznych, czasem uwalniają zakładników, a szkolenie w Krasnymstawie nosiło kryptonim "Blokada" i miało pozwolić sprawdzić się funkcjonariuszom w akcjach zatrzymywania przestępców na drodze. Oczywiście przestępcy zostali schwytani.

CZYTAJ TAKŻE: BUNT W WIĘZIENIU. TRZEBA BYŁO UŻYĆ SIŁY

CZYTAJ TAKŻE: NASTOLATKA WNIOSŁA DO SZKOŁY BOMBĘ. INTERWENIOWAŁA POLICJA

CZYTAJ TAKŻE: TERRORYSTA W KOSZARACH. NAPADŁ NA OCHRONIARZA

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dziady jedne
Dziady jedne 18.12.2019, 17:56
*** clickbity :)

Pozostałe