Zamość: Kosze pełne dobroci

  • 18.12.2019, 11:03
  • ak
Zamość: Kosze pełne dobroci Fot. Stowarzyszenie Krok za krokiem
Ponad 2 tys. 700 kilogramów najróżniejszych artykułów spożywczych trafiło do koszy wolontariuszy zaangażowanych w świąteczną zbiórkę na rzecz wychowanków Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu.

Akcja trwała cztery dni (12-15 grudnia). Wolontariusze czekali na dary w zamojskich sklepach sieci PSS Społem, a także w markecie Euro w Wielączy. W ich koszach wylądowało mnóstwo żywności, głównie tej o długim terminie przydatności do spożycia. Wszystko to ma zostać podzielone i jeszcze w tym tygodniu trafić do najbardziej potrzebujących rodzin podopiecznych "Krok za krokiem".

Wśród ponad wolontariuszy, którzy zaangażowali się w akcję byli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego i Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej, a także z Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe