Zamość: Stłuczka przy pasach na ul. Wojska Polskiego

  • 18.12.2019, 10:21
  • ak
Zamość: Stłuczka przy pasach na ul. Wojska Polskiego Fot. KMP Zamość
Kobieta hamowała, ale się nie wyrobiła i wjechała swoim volvo w tył renaulta. Po zderzeniu osobówek, do którego doszło na ul. Wojska Polskiego w Zamościu jedna osoba trafiła do szpitala.

Policjanci zostali wezwani do tego zdarzenia we wtorek (17 grudnia) o godz. 9 rano. Ustalili, że kierująca renaultem 48-latka z gminy Sitno zatrzymała się przed pasami, by przepuścić pieszego. Jadąca za nią volvo 43-latka z gminy Zamość zareagowała zbyt późno i uderzyła w tył stojącego już auta.

Do szpitala została przetransportowana starsza z uczestniczek zdarzenia. Na szczęście nie doznała obrażeń, które zagrażałyby jej życiu. Obie były trzeźwe. Z uwagi na uszkodzenia samochodów policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mariusz
Mariusz 19.12.2019, 10:26
Najlepiej zamontować 4 progi zwalniające w odległości co 10m jak przy archiwum państwowym na Małym Cichym...
MajorDamage
MajorDamage 18.12.2019, 21:07
Proste gapiostwo lub grzebanie w smartfonie. Dobrze, że tylko stłuczka. Wyklepie się ?

Pozostałe