Tarnogród, Goraj: Przeżyli razem tyle lat

  • 17.12.2019, 11:18
  • lew
Tarnogród, Goraj: Przeżyli razem tyle lat
W Tarnogrodzie i Goraju uhonorowano pary małżeńskie, które przeżyły razem pół wieku. Wręczono im przyznane przez Prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

W Tarnogrodzie w gronie jubilatów znalazły się gminy: Danuta i Bronisław DworniczakowieMarianna i Tadeusz DyjakowieStanisława i Jan DyjakowieAlicja i Stanisław Gmiterkowie, Janina i Tadeusz GraszowieMaria i Marian KorpalowieMaria Czesław KrasowscyEugenia i Tadeusz MajcherowieKrystyna i Władysław Majcherowie, Antonina Jan Mazurkowie, Marianna i Eugeniusz Pawlukowie, Anna Henryk Rycerzowie, Marianna i Janusz Świtałowie, Janina i Jerzy Zagdańscy, Elżbieta i Czesław Żemłowie

– Na szczególne uznanie zasługują państwo Katarzyna i Jan Gurdzielowie, którzy w tym roku obchodzili 70-lecie pożycia małżeńskiego – informuje Paweł Dec, burmistrz Tarnogrodu.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe