Plebiscyt: Pierwsze opinie, uwagi i sugestie

  • 19.12.2019, 05:58
  • MaSzt
Plebiscyt: Pierwsze opinie, uwagi i sugestie Grażyna Kargol od kilku lat z pozytywnym skutkiem organizuje i wspiera młodzieżową piłkę nożną w Biłgoraju.
Jubileuszowy XX Plebiscyt Piłkarski "Kroniki Tygodnia" zaczyna się rozkręcać. Po opublikowaniu w poprzednim wydaniu gazety wstępnej listy nominowanych w pięciu kategoriach otrzymaliśmy od naszych drogich czytelników kilka interesujących korespondencji.

Najszybciej po ogłoszeniu przez nas wstępnej listy nominowanych w XX Plebiscycie Piłkarskim "Kroniki Tygodnia" zareagował czytelnik o imieniu Adrian. W korespondencji mejlowej przedstawił swoich faworytów do tytułu Piłkarz, Młodzieżowiec, Trener i Drużyna Roku 2019 na Zamojszczyźnie. I oczywiście uzasadnił swój wybór. Jego zdaniem zwycięzcami naszej jubileuszowej zabawy powinni zostać: Bartosz Nizioł z Omegi Stary Zamość jako Piłkarz Roku, Mateusz Przytuła z Igrosu Krasnobród jako Młodzieżowiec Roku, trener Roman Blonka i prowadzony przez niego w klasie okręgowej Gryf Gmina Zamość. "Piłkarzem Roku bezapelacyjnie zostać powinien Bartek Nizioł, ponieważ w najważniejszych momentach strzelał bramki dla Omegi. Młodzieżowców miałem paru na uwadze, ale gra Mateusza Przytuły na skrzydle wpada w oko. Szybkość i myślenie tak młodego zawodnika zasługuje na wyróżnienie. Romek Blonka jest świetnym trenerem. Często stawia na młodych, ale również na doświadczonych zawodników, takich jak Przemek Gałka. Jeśli chodzi o Drużynę Roku, to jest oczywiste, że na to miano zasługuje Gryf, ponieważ tylko dwa razy w tym sezonie stracił punkty i ma liczną kadrę, składającą się z zawodników, którzy mają predyspozycję do gry w IV lidze" – napisał Adrian. Rzecz jasna faworytom Adriana dodamy punkty w głosowaniu dopiero wtedy, gdy nasz czytelnik wyśle do nas swoje typy na oryginalnym kuponie, wyciętym z "Kroniki Tygodnia".

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe