Z Malucha Tygodnia wyrósł nastolatek

  • 17.12.2019, 06:11
  • Anna Szewc
Z Malucha Tygodnia wyrósł nastolatek Szczęśliwa mama z Oliwierem i jego dwoma młodszymi braćmi.
Syn zrobił mamie piękny, bożonarodzeniowy prezent. Urodził się zaraz po świętach 27 grudnia 2004 roku, na Jana. Maluszka na zdjęciu uwiecznił fotoreporter "Kroniki Tygodnia". Zdjęcie ukazało się na naszych łamach i.... przetrwało do dzisiaj.

To jest wspaniała, wyjątkowa dla mnie pamiątka – mówi Aleksandra Jedlińska z Jarosławca, mama Oliwiera, który 27 grudnia 2019 roku skończy 15 lat, a zaraz po swoim urodzeniu zdobył tytuł Malucha Tygodnia "Kroniki Tygodnia".

Chłopiec przyszedł na świat o godz. 23.35 27 grudnia 2004 roku. Nazajutrz w Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II pojawił się fotoreporter "Kroniki Tygodnia" i robił zdjęcia noworodkom. Sfotografował również pierworodnego synka pani Aleksandry. Mama nie miała nic przeciwko, bo też była bardzo dumna z syna. Udał się jej bardzo. Był śliczny, okrąglutki, ważył 3750 gramów i był długi na 57 centymetrów.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Pokaż dziecko w gazecie

Jeśli chcecie pochwalić się swoimi pociechami, wysyłajcie ich zdjęcia do nas na adres: [email protected] lub w wiadomości na Facebooku. Pamiętajcie, by załączyć dokładny opis: imię i nazwisko dziecka, imiona rodziców, miejsce zamieszkania, data urodzenia, waga urodzeniowa.

Jeżeli natomiast macie w swoich domowych archiwach zdjęcia dzieci, które także publikowaliśmy na łamach "Kroniki Tygodnia" i chcielibyście je przypomnieć, wysyłajcie do nas także, dołączając współczesną fotografię pociechy i kilka słów o dziecku.

Anna Szewc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe