Oddajemy w Wasze ręce świąteczną Kronikę Tygodnia

  • 16.12.2019, 18:30
  • Kronika Tygodnia
Oddajemy w Wasze ręce świąteczną Kronikę Tygodnia
To wydanie jest inne niż wszystkie. Nadal pełne najświeższych informacji z całego regionu, ale znajdziecie w nim bardzo, bardzo wiele specjalnych, wyjątkowych, napisanych na nadchodzące święta artykułów. No i jeszcze jedna ważna wiadomość: wraz ze świątecznym wydaniem kupicie przepiękny kalendarz na Nowy Rok. A jakie tematy znalazły się w bożonarodzeniowym numerze Kroniki Tygodnia?

>>>> Kto chodził 10 kilometrów piechotą do kościoła? W czyim domu śpiewano kolędy w obcych językach? Starostowie, burmistrzowie i wójtowie wspominają święta z dziecięcych lat.

>>>> Swoje święta w rodzinnych domach wspominają nasi czytelnicy. Publikujemy ich opowieści nadesłane w naszej redakcyjnej akcji. Czekamy na kolejne.

>>>> Biała pustynia, szkorbut, spotkania z pingwinami i suszenie mięsa na słońcu. Niektórzy to mieli życie...

>>>> Jest afera! Bo młodzież nakręciła film, a dorośli pokłócili się o niego w sądzie.

>>>> Najpierw w okolicach Gródka nad Bugiem znaleziono ludzkie szczątki. A gdy zaczęto kopać dalej dokonano niezwykłego odkrycia. 

>>>> Chustki na głowę były popularne nie tylko na wsi. Nosiła je nawet Marilyn Monroe. A ile z tej tradycji zostało do dzisiaj?

>>>> 638 ochotników z Zamościa chciało ruszyć we wrześniu 1938 r. na pomoc Zaolziu. Dowiedzcie się, jak się to skończyło.

>>>> Syn zrobił mamie bożonarodzeniowy prezent. Urodził się zaraz po świętach 2004 roku. Maluszka na zdjęciu uwiecznił reporter "Kroniki Tygodnia". Kim jest teraz chłopiec wybrany wówczas Maluchem Tygodnia?

>>>> Niemożliwe? A jednak... przeczytajcie opowieść o kowalu, który w czasie II wojny światowej wykonał we własnej kuźni ręczny karabin maszynowy

>>>> Senator Janusz Woźnica opowiada o "zrywie solidarnościowym" i swoich przeżyciach z tego okresu.

>>>> I jeszcze na sportowo. W tej historii wielotysięczne rzesze na trybunach będą reprezentowane przez czterystu kibiców na derbowym starciu Alwy Brody Małe z BKS Bodaczów

Koniecznie kupcie ten numer Kroniki Tygodnia. Będziecie mieć lekturę na dłużej niż tydzień. Następne wydanie pojawi się w sprzedaży dopiero w ostatnim dniu tego roku.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe