Biłgoraj: Uczennica RCEZ nagrodzona w konkursie z rachunkowości

  • 16.12.2019, 07:12
  • ak
Biłgoraj: Uczennica RCEZ nagrodzona w konkursie z rachunkowości Fot. RCEZ Biłgoraj
To już kolejny sukces w tej dziedzinie na koncie uczennicy technikum przy Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju. Martyna Kryń została laureatką VII Konkursu Wiedzy z Rachunkowości, zorganizowanego przez lubelski oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Konkurs odbył się w Zespole Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie. Wzięli nim udział uczniowie z dziesięciu szkół Lubelszczyzny. Martyna Kryń zajęła wysokie, ósme miejsce wśród 40 uczestników.

Przypomnijmy, że wcześniej ta sama uczennica wygrała Konkurs z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw zorganizowany przez Uczelnię Państwową im. Szymona Szymonowica w Zamościu (dawna PWSZ). Pisaliśmy o tym TUTAJ.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe