Hrubieszów: Kobiety bezpieczne po kursie

  • 13.12.2019, 13:18
  • ak
Hrubieszów: Kobiety bezpieczne po kursie Fot. KPP Hrubieszów
Pierwsze zajęcia odbyły się 5 listopada, a ostatnie wczoraj (12 grudnia). Uczestniczki po szeregu szkoleń otrzymały certyfikaty ukończenia kursu "Kobieta bezpieczna", zorganizowanego kolejny już raz przez Komendę Powiatową Policji w Hrubieszowie wspólnie z 2 Hrubieszowskim Pułkiem Rozpoznawczym.

Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu. 

– Instruktorzy podczas spotkań starali się wykształcić w uczestniczkach kursu niezbędne postawy i zachowania, które mogą być przydatne w sytuacji potencjalnego zagrożenia. Cieszymy się, że to przedsięwzięcie cieszy się zainteresowaniem i zapraszamy na kolejne tego typu akcje – podsumowuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka KPP w Hrubieszowie.

Poza dyplomami przeszkolone, bezpieczne kobiety otrzymały w czwartek także upominki ufundowane przez burmistrza Hrubieszowa i wójta gminy Hrubieszów.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe