Pijany Ukrainiec sprawcą kolizji w Sitańcu (FILM)

  • 13.12.2019, 10:00
  • ak
Kolizja w Sitańcu. Sprawcą pijany Ukrainiec
loadingŁaduję odtwarzacz...
Opel i toyota zderzyły się we wtorek (10 grudnia) na wiadukcie w podzamojskim Sitańcu. Do kolizji, jak ustaliła policja, doprowadził 50-letni obywatel Ukrainy. Cudzoziemiec był pijany.

51-latek z gm. Zamość dojeżdżał toyotą do ronda. Zanim na nie wjechał, zwolnił. I wówczas w tył jego auta uderzył opel. Okazało się, że tym autem kierował 50-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowca toyoty i jego pasażerka wyszli ze stłuczki bez szwanku. Sprawca również. Do szpitala trafił podróżujący oplem 25-letni Ukrainiec. Po badaniach okazało się, że doznał jedynie niegroźnych potłuczeń

Nietrzeźwy kierujący trafił do komendy. Usłyszał zarzut jazdy po pijanemu. Grożą za to 2 lata więzienia.

Film z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Si
Si 15.12.2019, 17:05
U góry pisze że ukrainiec ma 50 lat, a na dole pisze już że ma 25 lat. Super.
Piter
Piter 15.12.2019, 17:50
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Sprawcy nic się nie stało!! Do szpitala trafił podróżujący oplem 25-letni Ukrainiec czyli pasażer!! U GÓRY JEST NAPISANE a NIE PISZE
Szef
Szef 15.12.2019, 02:18
*** barany z was pod spodem wszystkich. Stalem w korku przed rondem z 40 minut. Bardziej zajal bym sie tam organizacja ruchu niz ukraincem. *** pozatym to szkoda starego opla kadeta ktorego ukrainiec roz***
???
??? 14.12.2019, 21:53
Polacy i Ukraińcy .O co wam chodzi ?
Hetman
Hetman 14.12.2019, 20:28
Forum poparcia dla Ukraińców ,o co tu chodzi ? Cwaniactwa i chamstwa tej nacji już jest za dużo w tym kraju .Kto ich poznał
pracował z nimi to wie jacy są .Wybielanie to puste słowa ,fakty mówią za siebie .Banda ,i jeszcze raz banda .Byłem na Ukrainie to wiem co za ludzie z nich .Zero tolerancji dla pijaków ,chamstwa .
Artur
Artur 14.12.2019, 20:47
Wiesz chociaż, jak masz na imię? Bo już kolejny podpis widzimy. I gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, zauważyłbyś że nikt tu nie wybiela Ukraińców. Problem polega na tym, że to TY wybielasz Polaków. Niestety, niepotrzebnie...
SWOJAK
SWOJAK 14.12.2019, 19:46
;Nieznany ; ty chyba nie robiłeś z tymi specjalistami za Buga . W Warszawie robią za większe pieniądze i legalnie niż nasi z Lubelszczyzny . Po pijaku i nasi prowadzą ,ale oni to mają fantazję i za nic przepisy . Za 10 to w Zamościu a nie w miastach większych , myśl trzeżwo i pisz prawdę . A może jesteś dziwak oderwany od rzeczywistości i znający tematu ???
Artur
Artur 14.12.2019, 20:08
Polaku (zapewne twoim zdaniem Polakiem i patriotą może być tylko osoba nienawidząca obcych - typowy wyborca przewodniej siły narodu), swojaku, bo zdaje się podpisujesz się różnie, zależnie od "widzimisię", ja już pominę twoje "argumenty" (bo oczywiście Polacy za kółkiem przecież nie mają fantazji i bardzo szanują przepisy), ale jeśli nawet po polsku nie umiesz pisać w miarę poprawnie, nie dziw się, że zarabiasz mniej, niż byś oczekiwał.
POLAK
POLAK 13.12.2019, 16:19
Ukraińcy to patologia ,jeżdżą pijani ,zabierają pracę .Bo jak to może być że Polak robi na czarno a banderowiec cham ,ciemniak legalnie .Kultura jazdy samochodem po pijaku u nich to powszechne .
Nieznany
Nieznany 14.12.2019, 18:31
A Polacy nie jezdza po pijaku!!Tak prace zabieraja,a jaki Polak bedzie pracowal za 8-10 zl na godzine,bez przerw,bez obiadow,bez wolnego i po 12-13 h dziennie!To prosze bardzo Pan idzie pracowac!I w tym momencie to Pan jest chamem i prostakiem ze pisze takie rzeczy!W kazdym panstwie sa zlodzieje i rozne ludzie!I nie mozna oceniac wszystkich i cale panstwo!
Artur
Artur 14.12.2019, 11:05
No tak, a Polacy jeżdżą trzeźwi... Pierwsze z brzegu liczby: https://www.money.pl/gospodark…
Marek
Marek 13.12.2019, 12:31
JASNE JUŻ TO WIDZĘ JAK BĘDZIE UKARANY
ROBIĄ CO CHCĄ A CIEMNOTA NA TO POZWALA...
Oóóooooo
Oóóooooo 14.12.2019, 10:26
Jaki pan taki kram takie osrane państwo .

Pozostałe