Tyszowce: Pilnie potrzebny dom dla szczeniąt

  • 12.12.2019, 14:30
  • red.
Tyszowce: Pilnie potrzebny dom dla szczeniąt
Mieszkają w niewielkim kojcu, a potrzebują większej przestrzeni i przede wszystkim ciepła. Trwają poszukiwania nowych domów dla czterech szczeniąt, suczek, które tymczasowe schronienie znalazły u pani Ewy w Tyszowcach.

Pieski zostały znalezione, gdy błąkały się po okolicznych polach. Były głodne i zlęknione. Znalazły tymczasowe schronienie, ale to nie jest dla nich dom na stałe. Powinny znaleźć nowych właścicieli.

Szczeniaki nie były jeszcze szczepione i odrobaczane, ale samorząd zobowiązał się, że gdy osiągną odpowiedni wiek, na koszt gminy będą mogły być poddane sterylizacji. 

Zainteresowani adopcją powinni telefonować pod numer: 885 967 271.

red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe