Zamość: Mój Anioł – wychowankowie MDK wyróżnieni w wojewódzkim konkursie

  • 14.12.2019, 09:00
  • ak
Zamość: Mój Anioł – wychowankowie MDK wyróżnieni w wojewódzkim konkursie Fot. pixabay.com
Pięcioro wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu znalazło się w gronie laureatów VIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie.

Podsumowanie konkursu i oficjalne ogłoszenie wyników oraz otwarcie wystawy pokonkursowej zaplanowano na poniedziałek, 16 grudnia. Już teraz jednak wiadomo, że wśród laureatów znaleźli się młodzi artyści z zamojskiego MDK.

8-letnia Emilia Buczak odbierze wyróżnienie za batik wykonany pod kierunkiem Magdaleny Cieplechowicz-Buczak. Ponadto kwalifikacją do wystawy pokonkursowej wyróżnieni zostali: 17-letni Karol Niemczycki i 14-letnia Martyna Nowaczek (nauczyciel Małgorzata Magryta), a także 12-letnia Oliwia Piwko i 13-letnia Patrycja Palonka (nauczyciel Magdalena Cieplechowicz-Buczak).

Gratulujemy!

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe