Zamość: Dla samotnych, bezdomnych, ubogich – wigilia w Centrum Pastoralnym

  • 15.12.2019, 09:00
  • ak
Zamość: Dla samotnych, bezdomnych, ubogich – wigilia w Centrum Pastoralnym Fot. pixabay.com
Osoby samotne, bezdomni, a także najubożsi mieszkańcy Zamościa zasiądą wspólnie przy wigilijnym stole. Spotkanie dla nich zaplanowano na czwartek, 19 grudnia w Centrum Pastoralnym przy ul. Podhorążych 2.

To świąteczne spotkanie dla najbardziej potrzebujących, jak co roku organizują Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy oraz parafia św. Michała Archanioła w Zamościu.

Podczas wigilii będzie czas na świąteczne życzenia, wspólną modlitwę i śpiewanie kolęd. Nie zabraknie oczywiście również tradycyjnego poczęstunku.

Inicjatywa współfinansowana jest z budżetu miasta w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Natomiast w niedzielę, 22 grudnia, jak co roku na Rynku Wielkim w Zamościu zorganizowana zostanie wigilia dla wszystkich mieszkańców miasta. Odbędzie się pod tradycyjnym hasłem "Bądźmy wszyscy razem". Szczegóły wydarzenia TUTAJ.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe