Rusza świąteczna zbiórka darów dla podopiecznych "Krok za krokiem"

  • 11.12.2019, 13:03
  • ak
Rusza świąteczna zbiórka darów dla podopiecznych "Krok za krokiem"
Od jutra do niedzieli (12-15 grudnia) potrwa Świąteczna Zbiórka Darów organizowana przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krokiem za krokiem" w Zamościu.

Wolontariuszy będzie można spotkać w sklepach sieci PSS Społem w Zamościu na ul. Traugutta 1a, Okrzei 31, Hrubieszowska 30a, Wojska Polskiego 1, Lipska 26, ul. Piłsudskiego 2, Kilińskiego 11, Św. Piątka 44, Nowy Rynek 7, Mikołaja Reja 12 oraz w sklepie Euro w Wielączy.

Do koszyków można wrzucać wszelką żywność o długim terminie przydatności do spożycia, która przed świętami trafi do rodzin, które ze względu na niepełnosprawność dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

W czwartek i piątek akcja prowadzona będzie w godz. 11-13, w sobotę w godz. 8-16, a w niedzielę w godz. 9-16.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe