Zamość: Z więzienia do klubu, czyli bowling służby więziennej

  • 13.12.2019, 08:12
  • ak
Zamość: Z więzienia do klubu, czyli bowling służby więziennej Fot. kpt. Paweł Palikot/ZK Zamość
Indywidualnie wygrywali, ale drużynowo podium nie zdobyli. Reprezentanci Zakładu Karnego w Zamościu byli gospodarzami VII Zawodów Okręgu Lubelskiego Służby Więziennej w Kręglach.

Turniej został rozegrany przed tygodniem (6 grudnia) w zamojskim klubie Absens Carens. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn reprezentujących: ZK Chełm, ZK Hrubieszów, Areszt Śledczy w Lublinie, ZK Opole Lubelskie, ZK Włodawa, ZK Zamość i więzienne związki zawodowe z Zamościa.

Najlepszą ekipą okazała się reprezentacja Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim i to do niej trafił Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie. Na drugim miejscu znalazła się ekipa z Hrubieszowa, a na trzecim z Chełma.

W kategorii kobiet indywidualnie wygrała reprezentantka gospodarzy Magdalena Przybylska. Drugą lokatę wywalczyła Małgorzata Kulczyńska (ZK Hrubieszów), a trzecią Iwona Odyniec (ZK Włodawa).

W kategorii mężczyzn triumfował ks. Tomasz Źwiernik, kapelan zamojskiego więzienia przed Tomaszem Kozakiem z ZK Opole oraz Arturem Filipkiem z Włodawy, Pawłem Popielnickim z Chełma i Sebastianem Chmielem z Hrubieszowa, którzy zajęli ex aequo trzecie miejsce.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe