Gm. Hrubieszów: Świąteczny konkurs rozstrzygnięty. Kto wykonał najpiękniejsze kartki?

  • 13.12.2019, 08:00
  • ak
Gm. Hrubieszów: Świąteczny konkurs rozstrzygnięty. Kto wykonał najpiękniejsze kartki? Fot. pixabay.com
Prawie 100 bożonarodzeniowych pocztówek wykonali uczestnicy konkursu na najpiękniejszą świąteczną kartkę ogłoszonego przez GOK w Wołajowicach oraz biblioteki w Moniatyczach i Stefankowicach. Już wiadomo, kto wypadł w nim najlepiej.

W grupie przedszkolaków i "zerówkowiczów" pierwsze nagrody trafiły do: Klaudii Machaj z Punktu Przedszkolnego w Cichobórzu i Roksany Zając z SP Moniatycze. Na drugim miejscu znalazła się kartka Norberta Kozaka z SP Husynne, a na trzecim Anny Chodak z Punktu Przedszkolnego w Kozodawach.

W kategorii uczniów klas I - III pierwszą nagrodę ex aequo zdobyli Dawid Prejs i Iga Oleszczuk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dziekanowie, drugą Dominika Brzozowska, a trzecią Mikołaj Fuks (oboje z SP Stefankowice).

Zuzanna Solarska, uczennica szkoły w Mienianach wygrała w grupie uczniów klas IV-VIII. Dwie równorzędne drugie nagrody przyznano Kindze Strycharz z SP Stefankowice i Milenie Biber z SP Moniatycze. Na trzecim miejscu znalazły się Patrycja Ciepielewska z SP Moniatycze i Iga Malec z SP Stefankowice.

W kategorii przewidzianej dla młodzieży i dorosłych wygrały Irena Pańko z KGW w Koble i Magdalena Bojarska z Masłomęcza.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas przedświątecznych spotkań w poszczególnych przedszkolach i szkołach podstawowych.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe