Tomaszów Lubelski: Zrobili zrzutkę na prezenty dla małych pacjentów

  • 15.12.2019, 08:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Zrobili zrzutkę na prezenty dla małych pacjentów Fot. ZSTZ Tomaszów Lubelski
Ponad 3 tys. złotych zebrali uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. Macieja Rataja w Tomaszowie Lubelskim i kupili za to prezenty dla małych pacjentów szpitala w Lublinie.

Pieniądze były zbierane, aby przygotować paczki dla dzieciaczków, które są pacjentami Oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Tomaszowska szkoła już kolejny rok z rzędu włączyła się w akcję Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie.

Podczas tegorocznej zbiórki udało się zgromadzić dokładnie 3 tys. 657 zł. Kupiono za to zabawki, książki, kubli termiczne, bezprzewodowe słuchawki, powerbanki i piłki. Koordynatorami akcji w szkole były ponownie panie Alina Dziura i Elżbieta Kapuśniak.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe