St. sierż. Marcin Pleskacz to najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy

  • 11.12.2019, 08:41
  • ak
St. sierż. Marcin Pleskacz to najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy Fot. KPP Biłgoraj
St. sierż. Marcin Pleskacz z posterunku policji w Potoku Górnym wygrał plebiscyt na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego w powiecie biłgorajskim.

Konkurs w ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas" zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju we współpracy z lokalnymi portalami.

Na kandydatów do tytułu najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego mogli przez internet głosować mieszkańcy. Dzielnicowi przeszli też test wiedzy, która jest im niezbędna w codziennych obowiązkach służbowych.  Trzecim kryterium oceny była liczba spotkań profilaktycznych przeprowadzonych przez poszczególnych policjantów.

– Suma zdobytych punktów wyłoniła zwycięzcę tegorocznego plebiscytu, którym został st.sierż. Marcin Pleskacz z Posterunku Policji w Potoku Górnym, drugie miejsce ex aequo zajęli mł.asp. Tomasz Cybulski z KPP w Biłgoraju i asp.szt. Marek Popowicz z PP w Tarnogrodzie – informuje Joanna Klimek, rzeczniczka KPP w Biłgoraju.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe