Powiat się chwali

  • 11.12.2019, 07:15
  • bn
Powiat się chwali
o podobno największa dotychczas inwestycja drogowa powiatu zamojskiego. Właśnie została otwarta. Chodzi o przebudowę drogi z Pniówka przez Suchowolę do Maciejówki.

O tej inwestycji pisaliśmy na naszych łamach wielokrotnie. Komunikat o jej oficjalnym zakończeniu dostaliśmy w ub. tygodniu z zamojskiego Starostwa Powiatowego. Dorzucono także garść liczb. Bo w ramach projektu odnowiono nawierzchnię ulicy o łącznej długości 19,2 km. Wyremontowano skrzyżowania z innym drogami powiatowymi, gminnymi i dojazdowymi, przebudowano most na rzece Łabuńce w Pniówku oraz chodniki o łącznej długości 8,7 km. Powstało również rondo w Białowoli oraz nowe oświetlenie uliczne (w sumie aż 94 latarnie). 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe