Hrubieszów: Będzie nowy dyrektor HDK

  • 11.12.2019, 06:03
  • par
Hrubieszów: Będzie nowy dyrektor HDK
Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Hrubieszowskiego Domu Kultury.

Hrubieszowski Dom Kultury to jedna z dwóch instytucji kultury będących jednostkami organizacyjnymi Miasta Hrubieszowa. Jak mówi dotychczasowa dyrektor HDK-u Emilia Feliksiak, nabór jest przeprowadzany w związku z tym, że wybiera się ona na emeryturę. Funkcję tę pełniła od 2006 r.

W ogłoszeniu wskazano, że nowy dyrektor zostanie zatrudniony na czas określony, od 3 do 7 lat. Chętni do objęcia tego stanowiska, łącznie z innymi dokumentami, powinni złożyć autorską koncepcję funkcjonowania HDK w okresie 5 lat. Dziś HDK zatrudnia dwadzieścia osób. Naczelnik Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Urzędu Miasta Hrubieszów Marta Mazek informuje, że wszyscy kandydaci powinni też znać język polski i specyfikę kulturalno-społeczną Hrubieszowa. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe