Biłgoraj: Piotr Majcher w Porozumieniu

  • 11.12.2019, 06:00
  • lew
Biłgoraj: Piotr Majcher w Porozumieniu
Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Biłgorajskiego Piotr Majcher został członkiem Porozumienia, czyli partii Jarosława Gowina, która wspólnie z Solidarną Polską oraz Prawem i Sprawiedliwością współtworzy polski rząd.

Piotr Majcher drugi raz z rzędu zdobył mandat radnego powiatowego z listy PSL (w poprzedniej kadencji był przewodniczącym rady). Nigdy nie był jednak członkiem ani PSL, ani innej partii. Teraz to się zmieniło. 

– Od zawsze miałem przekonania prawicowe, a ideały Porozumienia, jako ugrupowania prawicowego, są mi najbliższe i się z nimi utożsamiam – powiedział nam Piotr Majcher.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adddd
Adddd 11.12.2019, 09:19
Słabe. Jak ktoś przechodzi do innej partii powinien ustąpić miejsce kolejnej osobie z listy, z której startował. Dotyczy to radnych i posłów.

Pozostałe