Hrubieszów: Przysięgę odebrał szef MON

  • 10.12.2019, 13:29
  • par
Hrubieszów: Przysięgę odebrał szef MON
W niedzielę 8 grudnia na śródmiejskim rynku w Hrubieszowie ponad 80 żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej złożyło przysięgę wojskową.

Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w kościele garnizonowym przy jednostce wojskowej.

Po mszy na hrubieszowskim rynku zebrało się kilkaset osób. Przyjechały rodziny i bliscy żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, którzy składali przysięgę, a także tych, których awansowano na stopień podoficerski. 

W uroczystości uczestniczyli minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak i wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin, dowódca Wojsk Obrony Terytorialnej gen. dyw. Wiesław Kukuła i dowódca 2 Lubelskiej Brygady OT płk. Tadeusz Nastarowicz

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bodzio
Bodzio 10.12.2019, 20:11
To biedny Tadzio depcze po piętach Blaszczakowi i jeszcze nie dostał generałka
Handzi
Handzi 10.12.2019, 14:00
Dobra robota. PiS wydobywa powiat z 3 świata. Liczymy że 2020 rok będzie przełomowy w inwestycjach na terenie powiatu.

Pozostałe