Nie sztuką jest odejść

  • 13.12.2019, 15:23
  • MaSzt
Nie sztuką jest odejść Robert Klecha to jeden z najbardziej znanych w regionie wychowanków Olimpiakosu Tarnogród.
Trener Siergiej Sawczuk zostanie w Olimpiakosie Tarnogród na rundę wiosenną. Dopiero po zakończeniu rozgrywek zadecyduje, czy będzie prowadził ten zespół dłużej. Dalszą pracę uzależnia od osiągniętych rezultatów.

W pierwszej części sezonu, w Olimpiakosie Tarnogród grało 23 piłkarzy, ale kadra tego zespołu była jeszcze liczniejsza – aż jedenastu zgłoszonych do rozgrywek zawodników na boisku, w meczu o ligowe punkty, z różnych powodów nie pokazało się ani razu. 

– Nie planuję zimą żadnych wzmocnień, chociaż w rundzie jesiennej nie osiągnęliśmy zadowalających wyników. Być może dojdzie tylko jeden piłkarz. Kadrę mamy szeroką, więc nie ma potrzeby sprowadzać kolejnych zawodników. Olimpiakos już przerabiał "armię zaciężną". W klubie wszyscy są świadomi tego, jak się kończy stawianie na obcych kosztem swoich. Nie chcemy powtórki, dlatego preferujemy grę wychowanków. W rundzie jesiennej, w podstawowej jedenastce zawsze mieliśmy sześciu, siedmiu piłkarzy z Tarnogrodu. I niech tak zostanie – mówi Siergiej Sawczuk, trener Olimpiakosu.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe