Problem z punktami

  • 12.12.2019, 15:19
  • MaSzt
Problem z punktami W kadrze Victorii nie brakowało wartościowych piłkarzy, takich jak Jarosław Baran. Ale zespół z Łukowej wypadł w rundzie jesiennej fatalnie.
Trener Marek Hyz wyczekuje spotkania z zarządem Victorii Łukowa. Dopiero po nim będzie mógł sprecyzować plan działania w pierwszym półroczu przyszłego roku.

W zimowy sen Victoria zapadła natychmiast po rozegraniu ostatniego meczu w rundzie jesiennej. Przebudzenie ma nastąpić przed świętami. Wtedy trener Marek Hyz zamierza się spotkać z klubowym zarządem, by podjąć kluczowe decyzje we wszelkich sprawach, związanych z udziałem zespołu z Łukowej w rozgrywkach ligowych. 

– Po ostatnim meczu ligowym uzgodniłem z piłkarzami, że do końca grudnia mają nas poinformować, czy nadal chcą grać w Victorii, czy chcą odejść do innego klubu. Mam nadzieję, że większość zawodników zadeklaruje dalszą chęć występów w naszym zespole. Do tej pory nikt nie zapowiedział odejścia. Niepewny jest tylko los kontuzjowanego w ostatnim czasie Przemysława Orzechowskiego, który może wrócić do Tomasovii – mówi trener Hyz.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe