Mamy dla Was wejściówki na sylwestrową zabawę z Kroniką Tygodnia

  • 10.12.2019, 08:06
  • red.
Mamy dla Was wejściówki na sylwestrową zabawę z Kroniką Tygodnia
Piękna, bajkowa scenografia, taneczne hity grane przez zespół Accord i pyszne jedzenie. W szampańskim nastroju powitajcie Nowy Rok na imprezie sylwestrowej w Zubowicach (gm. Komarów-Osada). Mamy dla Państwa dwa dwuosobowe zaproszenia.

Nie samym tańcem żyje człowiek i by nie opaść z sił trzeba co nieco zjeść. Uczestnicy sylwestrowej zabawy w Zubowicach nie będą mieć powodów do narzekania. PHU DREAMS przygotuje dla nich: 6 dań gorących, 7 przystawek, 3 sałatki. Będzie też kawiarenka, słodki stół, owoce, ciastka, napoje, alkohol (0,5 l wódki na parę) oraz dla każdego lampka szampana. 

Wejściówka kosztuje 350 zł od pary. Ale my mamy dla Państwa dwie podwójne darmowe wejściówki. Wystarczy wypełnić zamieszczony obok kupon i wysłać go na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3. Na kupony (wydrukujemy go jeszcze 17 grudnia) czekamy do 20 grudnia. Im więcej przesłanych kuponów, tym większa szansa na nagrodę!

Kto wybierze się na sylwestra do Zubowic, podamy 20 grudnia wieczorem na naszej stronie internetowej www.kronikatygodnia.pl oraz naszym fejsbukowym profilu.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe