Nowa akcja Kroniki Tygodnia: Książka za opowieść

  • 10.12.2019, 08:00
  • bn
Nowa akcja Kroniki Tygodnia: Książka za opowieść
Do przekazania mamy kilkadziesiąt zestawów książek dla naszych czytelników. W każdym na pewno znajdzie się książka Krzysztofa Czubary pt. "Kennedy z Zamościa". Ta publikacja została wydana jeszcze w 2007 r. i dzisiaj jest "białym krukiem".

W rodzinnych zbiorach Krzysztofa Czubary, nieżyjącego już dziennikarza, historyka, a jak się ostatnio okazało, także poety, zachowała się szczelnie zapakowana paczka zawierająca kilkadziesiąt nowiutkich egzemplarzy "Kennedy`ego...". Autor opisał w tej książce, jak czytamy w jej podtytule, "nie tylko wojenne tajemnice minionego wieku". Są one oczywiście związane z Zamojszczyzną. Warto się z nimi zapoznać!

Książki przekazał naszej redakcji Marcin Czubara – syn Krzysztofa. Pięknie za ten dar dziękujemy! Dołożymy do każdego "Kennedy`ego..." po jednej książce-niespodziance i rozdamy takie świąteczne zestawy czytelnikom "Kroniki Tygodnia". 

Ale nie za darmo! Będzie je można dostać jedynie za... opowieści. Chodzi nam o spisane, krótkie historie związane z obchodami świąt Bożego Narodzenia na Zamojszczyźnie, wigilijnymi i karnawałowymi tradycjami czy przeróżnymi obchodami noworocznymi. Czekamy na Wasze rodzinne historie.

Opowieści należy przynieść lub przesłać do redakcji KT pocztą tradycyjną na adres: ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość, mejlem: [email protected] lub wysyłając wiadomość poprzez facebookową stronę "Kroniki Tygodnia". Opublikujemy je w gazecie.

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe