Piłkarki Suchowiczteam na podium mikołajkowego turnieju

  • 09.12.2019, 09:39
  • ak
Piłkarki Suchowiczteam na podium mikołajkowego turnieju Fot. UKP Suchowiczteam
Musiały uznać wyższość rywalek z Perły Lublin, ale powody do zadowolenia i tak mają. Zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska zajęły drugie miejsce podczas Mikołajkowego Turnieju w Chełmie.

Piłkarskie zawody odbyły się w ostatnią niedzielę (8 grudnia). Młode (rocznik 2006 i młodsze) podopieczne Wojciecha Suchowicza uległy lubliniankom 1:2. Bramkę dla ekipy z Wólki Panieńskiej strzeliła w finale Milena Skiba. Trzecie miejsce w turnieju przypadło zespołowi Kinga Krasnystaw, po zwycięstwie nad Omegą Stary Zamość.

Za najlepszą bramkarkę zawodów w Chełmie została uznana Wiktoria Ciurysek. Taki tytuł zdobyła drugi raz w ciągu tygodnia, wcześniej 30 listopada na zawodach w Lublinie.

Srebrna drużyna Suchowiczteam grała na mikołajkowym turnieju w składzie: Jagoda Wróbel (strzeliła 6 goli), Wiktoria Ciurysek, Klaudia Kołcon (zdobyła 2 bramki),Karolina Bachanek (2 gole), Marta Sierkowska (1 bramka), Milena Skiba (1 bramka), Aleksandra Bednarz, Jagoda Mączka i Babriela Bubiłek.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gratulacje
gratulacje 11.12.2019, 17:13
Jest praca, jest wynik. :)

Pozostałe