Biłgoraj: Artystyczne sukcesy uczniów LO im. ONZ

  • 09.12.2019, 06:00
  • red.
Biłgoraj: Artystyczne sukcesy uczniów LO im. ONZ
Nie tylko w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, ale również wydarzeniach artystycznych z powodzeniem biorą udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im ONZ w Biłgoraju.

Sukcesów, które licealiści z Biłgoraja odnieśli w ostatnim czasie jest sporo.

Pierwszoklasistka Julia Czapka zajęła pierwsze miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ W niezwykłym świecie obrazów mistrza Zdzisława Beksińskiego… w Sanoku.

Z kolei Jakub Nizio, uczeń klasy III został wyróżniony w IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „Kima” w Rzeszowie, a także w Diecezjalnym Konkursie Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość” w Zamościu.

Drugoklasistka Martyna Koman zdobyła drugą nagrodę w 11. Konkursie Recytatorskim Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej w Lublinie im. Ryszarda Kaczorowskiego „Ojczyzno moja najmilsza”.

Zaś Klaudia Kulik i Michał Mróz otrzymali nagrody w XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym „Historia – Pamięć – Człowiek” pod hasłem: „Wielcy Polacy w portrecie”.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe