Zamość: Co się stało w nocnym klubie? Kto widział, jak człowiek spadł ze schodów?

  • 08.12.2019, 10:00
  • ak
Zamość: Co się stało w nocnym klubie? Kto widział, jak człowiek spadł ze schodów? Fot. pixabay.com
Policjanci z Zamościa potrzebują pomocy w ustaleniu tego, co tak naprawdę wydarzyło się w na początku października w jednym z nocnych klubów w Zamościu. Ze schodów spadł tam podobno mężczyzna. Później zmarł. Funkcjonariusze chcą dotrzeć do świadków tego zdarzenia.

Chodzi o zdarzenie z 5 października w lokalu na ul. Peowiaków w Zamościu.

– Funkcjonariusze zostali powiadomieni, że przebywający wówczas w lokalu mężczyzna spadł ze schodów. Prowadzący sprawę policjanci poszukują naocznych świadków tego zdarzenia - osób, które widziały upadek i prosiły o wezwanie pomocy. Z ustaleń policjantów wynika, że naocznymi świadkami upadku najprawdopodobniej były kobiety – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Osoby, które posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z KMP tel. 84 677 14 22 (do 15:30) bądź całodobowo: 84 677 14 62, 84 677 14 17 lub 112. W tej sprawie do zamojskiej policji można również zgłaszać się osobiście.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W NAJBLIŻSZYM WYDANIU KRONIKI TYGODNIA

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (74)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Colombo
Colombo 09.12.2019, 19:56
Niewiadomych wiele Dwa miesiace minely
Niestety nie wszystkie sprawy da sie rozwiklac jak w serialu "Colombo"
vip
vip 09.12.2019, 16:13
Policja szuka swiadkow
pewnie z tych kamer malo co widac
Kbx
Kbx 09.12.2019, 14:34
To jeszcze nasza wspaniała policja nie rozwiązała tak trudnej zagadki? Byłem tam wtedy, rozmawiałem z jakas dziewczyną która to widziała, nie znam jej ale mówiła że facet sam polecial.
KMP Zamość
KMP Zamość 09.12.2019, 21:11
Proszę o kontakt z Komendą miejską policji pod tel. (84) 677-14-17 jeśli się Pan Pani nie skontaktuje to i tak odnajdziemy po IP lub urządzeniu z którego było pisane i zostaną wyciągnięte konsekwencje
Moher
Moher 12.12.2019, 00:15
O fak jakie CSI kryminalne zagadki
trix
trix 11.12.2019, 21:05
no masz:) urocze zaproszenie :)
Aleksij...
Aleksij... 09.12.2019, 12:12
Co do ochrony dla mnie napinacze mocni w Środku a zewnętrzn w gacie robią.. Niech sobie przepomną sytuacje jak dostali w*** chyba znowu trzeba się pofatygowac do tego klubu... Pozdrawiam... Przyjezdny.
Bez komentarza
Bez komentarza 10.12.2019, 19:33
Mocni bo maja gaz i tym straszą, za mna lecial jeden 🤭😂
Misiek
Misiek 09.12.2019, 10:56
Zlikwidować schody to nie będą spadać...
Mieszkaniec z polnej
Mieszkaniec z polnej 09.12.2019, 10:06
Pewnego gorącego lata wstapilem z dzieckiem na coś zimnego do tego lokalu,podchodzi do mnie dresiarz i pyta skąd ja jestem odpowiedziałem z Zamościa ,a on *** jaka ulica odpowiedziałem Polna, młody szczyl wstaje od stolika i potwierdza tak to nasz dresiarz wycofał sie. Kochani co by było jak bym powiedział że jestem z innej dzielnicy było totalne wpie...
Gość lokalu
Gość lokalu 09.12.2019, 09:50
Może by ktoś zajął się tym klubem, bo dziwne rzeczy dzieją się tam. Wypity alkohol nawet w symbolicznej ilości (kieliszek, dwa) odcina nam świadomość. Kamery są, ale nie działają...
Hohlik
Hohlik 09.12.2019, 09:25
Pozamykac wszystkie kluby i będzie spokój.
Cichy
Cichy 09.12.2019, 09:00
Najlepiej by było zamknąć ten "klub".
Brush
Brush 09.12.2019, 00:43
Sprawa może być jeszcze bardziej dziwna. Ludzie piszą, że nie ma kamer a policja kamery ma. W szpitalu nic nie ma, że był pod wpływem alkoholu, a gość był nawalony. Na pewno będzie widoczne to na kamerach.
Czy problem jest..... Niewypłacalność Polisy??
Bo dziwne, że po takim czasie policja szuka świadków i jest taki jej na klub i właściciela.
To był nieszczęśliwy wypadek. Czy jak na drodze pijany kierowca powoduje wypadek to hejtujemy firmę drogową, która zbudowala te drogę? Ludzie ocknijcie się był bardzo pijany, nikt mu nie pomógł także dajcie spokój.
An.
An. 10.12.2019, 23:36
Po 1. Skąd wiesz, że był pod wpływem alkoholu? Dokumentacja jest Ci blisko znana skoro masz takie informacje
Po 2 skąd pomysł z polisą?
Rozumiem, ze właściciel jak i cały personel ma nakazane komentowanie artykułów związanych z tą tragedia. Proponowałabym dopłacić, ponieważ komentarze są kopiowane przez co są mało wiarygodne. To moje skromne zdanie :)
Bez komentarza
Bez komentarza 10.12.2019, 19:30
Dajcie tych ochronoarzy co kiedyś byli i takich przypadkow sie nie slyszalo ... teraz się dalo takich siuchów za przeproszeniem i rządzą pff szok masakra a powiedz im,ze chcesz z szefem brodwaya sie skontakotowac to odchlouja cie i nie wpuszcza .
M
M 09.12.2019, 15:56
A skąd Ty masz takie info ze był bardzo pijany i co było w szpitalu? Pracujesz nad tą sprawą? Czy jesteś kolejna osoba która rozsiewa plotki a twierdzi że ma info z pewnego źródła?
A może trzeba się zastanowić o który wypadek chodzi bo było ich dwa
Gość
Gość 08.12.2019, 21:30
Z treści artykułu wynika, że policja szuka świadków wypadku a nie pyta o opinię na temat lokalu i ochrony. Nie jednokrotnie byłam świadkiem rozmów ochrony z "pijana meczy***" gdzie nawet święty stracił by cierpliwość a ochrona że stoickim spokojem tłumaczy i prosi. Nikt za darmo w mordę nie dostaje. Darujcie sobie zbędne komentarze jeśli nic nie wnosicie do sprawy a Ci wszyscy co twierdzą, że to ochrona a wręcz są o tym przekonani niech ustawia się w kolejce na komendzie.
Mona
Mona 08.12.2019, 21:23
Zawsze najwięcej wiedzą Ci, którzy nigdy w tym klubie nie byli...
PIOTR
PIOTR 08.12.2019, 21:15
Uważam że komentarze są nie miejscu i bezpodstawnie napisanie. Bardzo polecam klub oraz obsługę wraz z mega pozytywnym WŁAŚCICIELEM. 😃
Anonim
Anonim 08.12.2019, 21:06
Wszystkie komentarze są tu całkowicie zbędne. Zmarł człowiek, a wy jedyne co potraficie to hejtowac klub? Z szacunku do zmarłego moglibyście chociaż raz sobie darować, tym bardziej nie znając okoliczności zdarzenia. Wasze komentarze i tak nic nie zmienią więc jeśli chcecie pomóc to zachowajcie wasze zdanie dla siebie. Jeśli rzeczywiście macie cenne informacje to skontaktujcie się ze służbami.
Anonim
Anonim 08.12.2019, 20:54
Moi. Zdaniem jak zansz umiar i potrafisz się zachować po alkoholu to nie ma problemu z niczym bo wszystko jest dla ludzi. Ciężko jest ocenic sytuację ale łatwo się plotkuje na czyjś temat nie będąc nawet tam.... OCHRONA czy PRACOWNICY nie musza być uprzejmi czy łac miód na uszy maja po prostu być kulturalni I tak jest. Zdają sobie sprawę że klient daje pieniądz który poniekąd oni zarabiają i szanują drugiego i tak faktycznie jest. A wiadomo ludzie są rózni, moim zdaniem obejście się z klientem ze strony lokalu zawsze było fair a miałam kilka razy mozliwosc się otym przekonać
Ella
Ella 08.12.2019, 20:54
Te negatywne komentarze to chyba pisza osoby, które mają zakaz wejścia do klubu xD i mają ból ***. Trzaa się zachowywać :)
zniesmaczony
zniesmaczony 08.12.2019, 20:54
Jako często występujący artysta w wyżej wymienionym klubie stwierdzam,iż nie zauważyliśmy jakiegoś tu opisanego przez hejterów problemu z ochroną a tym bardziej z pracownikami klubu.Wszystko w jak najlepszym,profesjonalnym porządku.Najlepiej będzie jak każdy z was,tu się wypowiadający osobiście się tam uda i na własne oczy to prześledzi,wtedy może się wypowie....PISZECIE NIEPRAWDĘ I OSZCZERSTWA!
mike
mike 08.12.2019, 20:51
a kto wpuszcza takiego naje.... każdy pracownik jak to widzi a jeżeli ludzie widzą to i oni, że jak taki się kręci to za szyworot i poszedł do domu czy gdziekolwiek indziej a nie tutaj sie zataczać. liczą ze jeszcze zostawi pare groszy ....
Bruno
Bruno 08.12.2019, 20:34
Pół Zamościa chodzi do tego klubu, ludzie spoza także. Jak by było tak źle to nie było by tak znakomitej frekwencji. A hejtują wiadomo nieudacznicy.
Piotr
Piotr 09.12.2019, 06:45
Bo jedyny lokal w Zamościu
Łukasz
Łukasz 08.12.2019, 19:44
Jak to zwykle w tym klubie bywa domyślam się że agresywna ochrona pomogła mu spaść z tych schodów. Jest to nie pierwsza taka sytuacja i dziwię się, że do tej pory nikt z tym porządku nie zrobił! Swoją drogą, mam nadzie, że zarówno właściciel klubu i jego pseudo ochrona za to odpowie przed sądem!
Ja
Ja 09.12.2019, 09:58
Ty- "Domyślam się..." a ja akurat widziałam! I wcale ochrony nie było obok tego Pana. A co do klubu to bywam tam często ze znajomymi i jeszcze nigdy nie spotkała mnie żadna przykra sytuacja. A ludzie to czasem zachowują się jak zwierzęta... Delikatnie mówiąc. Powiedziwiam opanowanie ochrony w niektórych przypadkach.. Tyle w temacie.
Paula
Paula 09.12.2019, 09:21
Popieram, "ochrona" to pseudo napakowani wieśniacy, ktorzy uważają, że mogą poniżać człowieka i traktować jak popychadła.
Poprostu człowiek
Poprostu człowiek 09.12.2019, 14:30
Byc moze ochroniarze nie są kulturalni , ale czy ty tez jestes kulturalna ponizajac
ludzi mieszkajacych na wsi piszac "pseudo napakowani wiesniacy".Dlaczego wiesniacy ? A moze ochrona jest z miasta ? Nie ponizaj kogos ,jezeli sama chcesz byc traktowana dobrze .

Pozostałe