Zamość: Brawo Anna Ostrowska. Uczennica Ekonomika nagrodzona w ogólnopolskim konkursie

  • 06.12.2019, 13:02
  • ak
Zamość: Brawo Anna Ostrowska. Uczennica Ekonomika nagrodzona w ogólnopolskim… Fot. ZSP nr 1 Zamość
Na ten konkurs napłynęło ponad 1700 prac z całej Polski. Jurorzy wybrali najciekawsze. Autorką jednej z nagrodzonych jest Anna Ostrowska z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu.

Nagrodzona uczennica Ekonomika kształci się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Na V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w oczach dziecka – wszystko, co z wiosną, latem, jesienią, zimą związane – moje wakacyjne wspomnienia” zorganizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku wysłała pracę wykonaną w technice akwarelowej. 

CZYTAJ TAKŻE: UCZNIOWIE EKONOMIKA W CZOŁÓWCE KONKURSU DLA PROGRAMISTÓW

CZYTAJ TAKŻE: UCZENNICE EKONOMIKA DOCENIONE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe