Zamość: Dziś otwarcie lodowiska. Ślizgawka za darmo

  • 06.12.2019, 04:36
  • ak
Zamość: Dziś otwarcie lodowiska. Ślizgawka za darmo Fot. Archiwum KT
Dzisiaj moc atrakcji w Zamościu. W samo południe rozpocznie się jarmark świąteczny, a wieczorem zostaną włączone bożonarodzeniowe iluminacje. Na popołudnie zaplanowano też uruchomienie lodowiska i zabawę mikołajkową na łyżwach.

O nowych świątecznych ozdobach na zamojskim Starym Mieście już pisaliśmy TUTAJ >>>> Świetlny labirynt na Rynku Wielkim, o trzydniowym bożonarodzeniowym handlowaniu również TUTAJ, a pełny program jest dostępny w naszym informatorze CO? GDZIE? KIEDY?

Jednym z wydarzeń w ramach tego pełnego atrakcji dnia będzie również otwarcie lodowiska przed Ratuszem. O godz. 16 ma się tam rozpocząć mikołajkowa zabawa (potrwa do 18). W tym czasie na ślizgawce liczne konkurencje sportowe. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe