Gm. Tomaszów Lubelski: Nowa stołówka w szkole w Podhorcach

  • 04.12.2019, 15:04
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Nowa stołówka w szkole w Podhorcach Fot. UG Tomaszów Lubelski
Gmina wyłożyła 20 tys. zł, aż 80 tys. zł wyniosła dotacja. Za tak dużą kwotę można było stołówkę w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach solidnie odnowić i doposażyć.

Samorząd wystarał się o pieniądze z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”.

Za 100 tys. zł w stołówce przeprowadzono gruntowny remont pomieszczeń. Zostały wymienione ościeżnice drzwiowe, instalacje, położono nowe posadzki i tynki na ścianach. Kupione też zostały nowiuteńkie meble: stoły, krzesła, tablice. Wystarczyło również na doposażenie kuchni, w której pojawiły się sprzęty pozwalające na sprawne przygotowywanie i wydawanie uczniom posiłków.

Kuchnia w Podhorcach przygotowuje również posiłki dla szkoły Typinie.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe