Hrubieszów: Otwarcie lodowiska w mikołajki. Więcej miejsca do ślizgania

  • 04.12.2019, 08:39
  • ak
Hrubieszów: Otwarcie lodowiska w mikołajki. Więcej miejsca do ślizgania Fot. HOSiR
To były sugestie miłośników jazdy na łyżwach. Chcieli, by lodowisko miejskie było większe. I będzie. Otwarcie już w najbliższy piątek, 6 grudnia.

Pierwsze osoby wejdą na lód o godz. 16, gdy rozpocznie się mikołajkowa impreza. Zabawy na łyżwach mają poprowadzić instruktorzy Hrubieszowskiego Domu Kultury, a prezenty wszystkim dzieciakom zapewni św. Mikołaj. 

W tym roku hrubieszowskie lodowisko będzie większe niż w ubiegłym. Zostało wydłużone o 10 metrów. – To kompromis pomiędzy możliwościami finansowymi i lokalizacyjnymi, a potrzebami miłośników jazdy na łyżwach – czytamy w komunikacie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Poprzedniej zimy z lodowiska skorzystało około 8500 osób. Pracownicy HOSiR liczą, że w tym roku uda się przekroczyć 10 000.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe