Gm. Hrubieszów: Wyrecytowali nagrody

  • 06.12.2019, 07:00
  • par
Gm. Hrubieszów: Wyrecytowali nagrody Laureaci i uczestnicy Gminnego Konkursu Sztuka Słowa w Ośrodku Kultury w Wołajowicach.
46 młodych recytatorów z kilku szkół i przedszkoli w gminie Hrubieszów wzięło udział w Gminnym Konkursie Sztuki Słowa. Rozstrzygnięto go 28 listopada w Ośrodku Kultury w Wołajowicach.

Recytatorzy wystąpili w trzech grupach wiekowych. W najmłodszej (3-4 lata) jurorzy nagrodzili: pierwszą nagrodą – Aleksandrę Lipkę z Punktu Przedszkolnego w Moniatyczach, drugą – Maję Dziewiczkiewicz z Punktu w Czerniczynie, a trzecią – Arona Puchalę z Punktu  w Cichobórzu. Wyróżnienie odebrał Adam Słapek z Punktu w Husynnem. W grupie 5 i 6-latków recytatorów nagrodzono: za pierwsze miejsce – Tomasza Pytkę ze Szkoły Podstawowej w Czerniczynie, za drugie – Zuzannę Maślankę z  SP w Husynnem, a za trzecie – Jana Hejnę z SP w Koble. Wyróżniono Nelę Hauzer z SP w Moniatyczach. W najstarszej grupie trzy pierwsze nagrody przyznano: pierwszą – Lenie Stefańskiej z SP w Moniatyczach, drugą –Krzysztofowi Tarasiukowi z SP w Kozodawach, a trzecią – Magdalenie Matelskiej z SP w Stefankowicach.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe