Sita dla przedsiębiorczych

  • 05.12.2019, 06:03
  • lew
Sita dla przedsiębiorczych Fot. bilgoraj.com.pl Starosta biłgorajski Andrzej Szarlip (z lewej) gratulował organizatorom pomysłu.
Faiter Plus z Korytkowa Dużego, Sparrow Design z Biłgoraja, Przychodnia Stomatologiczno-Protetyczna Doroty Ciupak z Teodorówówki Kolonii, Wojciech Fus z Tarnogrodu, oraz KantorEkspert.pl z Biłgoraja to laureaci drugiej edycji konkursu "Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości".

Organizatorem konkursu była świętująca w tym roku jubileusz 25-lecia działalności Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego, która zaprosiła do współpracy z Lokalną Grupą Działania "Ziemia Biłgorajska", Biłgorajskie Centrum Obsługi Inwestora oraz Związek Pracodawców Pracodawcy Ziemi Lubelskiej. Konkurs skierowany był do przedsiębiorstw i rolników prowadzących działalność gospodarczą w powiecie biłgorajski.

– Do prowadzenia biznesu ważne są odpowiednie warunki, ale najważniejsi są ludzie, którzy są w stanie niejednokrotnie wiele zaryzykować i pracować przez pół doby, jeśli zadania tego wymagają – powiedział Mateusz Bury, prezes BARR.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
eleni
eleni 17.12.2019, 22:15
tylko pijar i foto i tygodnik ,kronika i biłgoraj.com.pl i ponad 10 tysiecy poborów tak działa szarlip i kampanie wyborcze,zabawa na całego
olo
olo 09.12.2019, 20:59
to że gratulował to jest najważniejszy,to szczyt czyjejś głupoty,a ci co przeznaczyli takie nagrody to co?

Pozostałe