Seniorzy świętowali swój dzień

  • 06.12.2019, 06:00
  • wd
Seniorzy świętowali swój dzień
Na V Międzypowiatowym Dniu Seniora w Suścu spotkało się ponad 350 seniorów z powiatu tomaszowskiego. Impreza była wyjątkowo udana. Podobnie zresztą jak te bardziej kameralne, gminne uroczystości z okazji Dnia Seniora.

Tak dużej imprezy seniorzy z powiatu tomaszowskiego chyba jeszcze nie mieli. Na V Międzypowiatowy Dzień Seniora organizowany 19 listopada w Suścu przybyło ponad 350 osób: seniorów z 15 samorządów, gmin i miast powiatu tomaszowskiego i lubaczowskiego. Byli też dyrektorzy gminnych, miejskich, samorządowych ośrodków kultury, centrów kultury oraz osoby zajmujące się seniorami. 

Seniorzy obejrzeli program artystyczny przygotowany przez dzieci, a potem biesiadowali i tańczyli do późnych godzin wieczornych.  

Dzień Seniora świętowano również w gminach. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe