Nowa Kronika Tygodnia do kupienia od wtorku

  • 02.12.2019, 17:30
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia do kupienia od wtorku
Jutro, jak co wtorek będziecie mogli kupować już nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Ten numer obfituje w ciekawe tematy. O czym piszemy tym razem?

>>>> Przyczyną śmierci 67-letniego kapłana był zawał, a 17-latka, która się z nim przyjaźniła, z żalu po proboszczu targnęła się na swoje życie.

>>>> W Cześniach-Kolonii niszczeje kaplica grobowa Sierakowskich, dawnych właścicieli tych ziem. I chyba będzie niszczeć dalej. Dlaczego?

>>>> CBA  skierowało do Rady Powiatu Hrubieszowskiego wniosek o odwołanie Marka Katy z funkcji członka zarządu powiatu. Powód? Naruszenie ustawy antykorupcyjnej. 

>>>> Ulica Browarna, to zamojski Eden robotników, wyrobników, drobnych rzemieślników. O której z do dziś istniejących w Zamościu ulic tak niegdyś pisano?

>>>>  Ruszyła pomoc dla czteroosobowej rodziny z Biłgoraja, której pożar zniszczył poddasze domu. 

>>>> W kampanii wyborczej Bartosz Popek, wójt gminy Grabowiec, obiecywał mieszkańcom, że wybuduje środowiskowy dom samopomocy. Teraz twierdzi, że nie ma na to miejsca.

>>>> Matka rysia zginęła na drodze krajowej nr 17 w sąsiedztwie przejścia granicznego w Hrebennem. Maluch cudem przeżył. 

>>>> Pochodzący z Tarnogrodu szef Sejmiku Województwa Lubelskiego Michał Mulawa (PiS) najprawdopodobniej zostanie wicemarszałkiem województwa lubelskiego.

>>>> Rozpoczynamy dwudziestą edycję Plebiscytu Piłkarskiego "Kroniki Tygodnia". Czytelnicy wybiorą najlepszych i najpopularniejszych w 2019 roku przedstawicieli zamojskiego środowiska piłki nożnej w pięciu kategoriach. 

To tylko niewielka część tematów z tego numeru. Wszystkie znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe