Biłgoraj: Magistrat do remontu

  • 03.12.2019, 08:03
  • Leszek Wójtowicz
Biłgoraj: Magistrat do remontu
Budynek zostanie docieplony, a wejścia do niego przebudowane. Na koniec przewidziano montaż windy dla osób niepełnosprawnych, która będzie usytuowana przy sali konferencyjnej. Tak ma wyglądać zaplanowany na przyszły rok remont siedziby Urzędu Miasta Biłgoraj.

Celem termomodernizacji budynku jest zmniejszenie strat ciepła i wartości rocznego zapotrzebowania na energię, co w istotny sposób przyczyni się do obniżenia kosztów ogrzewania – informuje Paweł Jednacz, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Biłgoraj.

Zadanie "Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Miasta Biłgoraj" będzie finansowane z budżetów miasta i państwa oraz ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość zadania wynosi ponad 1,7 mln zł, z czego dofinansowanie to nieco ponad 1 mln zł (prawie 900 tys. zł z EFRR oraz 105 tys. zł z budżetu państwa).

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe