Zamość: Prezenty za prezenty, czyli mikołajki w schronisku

  • 02.12.2019, 16:06
  • ak
Zamość: Prezenty za prezenty, czyli mikołajki w schronisku
Każdy, kto przyniesie prezent dla zwierzaków, otrzyma upominek od świętego Mikołaja. Taką akcję na nadchodzącą sobotę (7 grudnia) szykuje zamojskie schronisko dla bezdomnych zwierząt.

Organizatorzy zachęcają do udziału w niej całe rodziny. Liczą na odzew zarówno całkiem małych, jak i większych i dorosłych zamościan. Czekają na prezenty dla podopiecznych placówki, czyli mieszkających w schronisku psiaków. Potrzebne są smycze, obroże i liny spacerowe, aby czworonogi mogły wychodzić ze swoich klatek.

"Będzie to dla dzieci okazja do zobaczenia, jak działa schronisko, na czym polega praca wolontariusza. Opowiemy jak małe i duże dzieciaki mogą włączyć się w pomoc zwierzętom, odpowiemy na nurtujące Was pytania" – obiecują organizatorzy akcji.

Obiecują, że każdy, kto z prezentem dla psiaków odwiedzi schronisko na ul. Braterstwa Broni spotka się z Mikołajem i również otrzyma od niego upominek. Akcja zaczyna się o godz. 11 i potrwa do 13.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe