Zamość: Świąteczna paczka dla kombatantów i potrzebujących

  • 02.12.2019, 11:25
  • Materiał nadesłany
Zamość: Świąteczna paczka dla kombatantów i potrzebujących
Młodzież Wszechpolska Zamość wspólnie ze spichlerzem św. Brata Alberta działającym przy parafii pw. św. Brata Alberta i Młodzieżową Radą Miasta organizuje zbiórkę artykułów spożywczych „Świąteczna paczka dla kombatantów i potrzebujących”, której celem jest wsparcie weteranów II wojny światowej, Dzieci Zamojszczyzny, a także wszystkich ubogich i potrzebujących rodzin w Zamościu.

Akcja już się rozpoczęła, potrwa do środy 18 grudnia. Dary można codziennie w godz. 16-19 przynosić do jadłodajni na ul. Edwarda Dembowskiego 24 w Zamościu. Artykuły spożywcze, najlepiej te o długim terminie przydatności można zostawić również w kościele pw. św. Brata Alberta.

"Bohaterowie walk w obronie granic naszej Ojczyzny są często zapominani w codziennym biegu przez ludzi jak i przez państwo. Ubodzy ludzie równie często są zapominani, a przecież w wielu przypadkach są to bardzo wartościowi ludzie z fantastycznymi talentami i pasjami, ale i często z bardzo przykrymi doświadczeniami życiowymi" - tłumaczą organizatorzy przedsięwzięcia.

 

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe