Szczebrzeszyn: Na Przedmieściu Błonie jest nowy plac zabaw

  • 02.12.2019, 09:18
  • ak
Szczebrzeszyn: Na Przedmieściu Błonie jest nowy plac zabaw Fot. UMiG Szczebrzeszyn
Teraz pogoda raczej nie sprzyja spędzaniu czasu na placu zabaw, ale wiosną takie nowe miejsce dla dzieci zorganizowane na Przedmieściu Błonie na pewno będzie się cieszyć popularnością.

Budowa placu zabaw w tej części Szczebrzeszyna, tuż obok remizy OSP zakończyła się w listopadzie. Na zorganizowanie miejsca dla dzieciaków gmina wydała ponad 60 tys. zł. Plac jest ogrodzony. Stanęły przy nim ławeczki i kosze na śmieci, a także wiele urządzeń do zabawy, m.in. huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki. Wszystko to zostało ustawione na nowej, bezpiecznej dla dzieci nawierzchni.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe