Zamość: Sztab WOŚP gromadzi już dary

  • 02.12.2019, 08:58
  • ak
Zamość: Sztab WOŚP gromadzi już dary Fot. MDK Zamość
Do zamojskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świętej Pomocy w Zamościu spłynęły już pierwsze dary, które będą licytowane podczas styczniowego finału.

Ogólnopolski Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku, ale w Zamościu, podobnie jak w latach poprzednich wielki koncert odbędzie się już dzień wcześniej w gościnnych progach Galerii Twierdza. Jak zwykle, poza licznymi prezentacjami, odbywać się będą licytacje. Do Młodzieżowego Domu Kultury, w którym zawiązał się sztab WOŚP, spłynęły już pierwsze dary. 

Wiadomo więc, że na aukcje wystawione zostaną m.in. vouchery na kolację w Hotelu Zamojskim, zabiegi w Nela SPA i na tatuaż w Artio Tattoo. Wylicytować będzie można również złote serduszko z grawerem WOŚP z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego, a także przepiękną filiżankę od Galerii "Staszica 13". 

To na pewno nie jest koniec. Im bliżej Finału WOŚP, tym darów będzie więcej.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe