Biłgoraj: Sukces uczennicy ZSZiO. Uczesała Scarlett O`Harę

  • 02.12.2019, 08:23
  • ak
Biłgoraj: Sukces uczennicy ZSZiO. Uczesała Scarlett O`Harę Fot. ZSZiO Biłgoraj
Fryzury wykonane przez Gabrielę Baran były tak kunsztowne, że zachwyciły jury i uczennica Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zajęła drugie miejsce w konkursie fryzjerskim zorganizowanym w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie.

W konkursowe szranki stanęło 19 adeptów sztuki fryzjerskiej z całej Lubelszczyzny. Wszyscy realizowali temat "Scarlett O`Hara – Przeminęło z wiatrem". Gabriela Baran z ZSZiO w Biłgoraju czesała swoją koleżankę ze szkoły Kingę Kaczorowską. Ułożona przez nią fryzura spodobała się komisji konkursowej i uczennica z Biłgoraja zajęła II miejsce.

W konkursie brała udział również inna reprezentantka ZSZiO. Klaudia Wasąg  pracowała z modelką Justyną Płuciennik. Makijaż w obu przypadkach wykonała Dominika Waliłko. 

Młode fryzjerki przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem nauczycielek Danuty Demuchy oraz Iwony Kozyry.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe