Telatyn: Ależ to była impreza! Andrzejkowe spotkanie seniorów

  • 01.12.2019, 14:00
  • Materiał nadesłany
Telatyn: Ależ to była impreza! Andrzejkowe spotkanie seniorów Fot. UG Telatyn
W czwartek, 28 listopada członkowie Gminnego Klubu Seniora w Telatynie na czele ze swoją przewodniczącą Haliną Szczerbińską zorganizowali spotkanie andrzejkowe, na które zaprosili członków Klubu Seniora ,,Arka" z Tyszowiec.

Po powitaniach i życzeniach dla seniorów od zaproszonych gości rozpoczęła się wspólna zabawa, podczas której bawiło się 60 seniorów. Były wspólne tańce i rozmowy, skecze i zabawy ale przede wszystkim doskonała przyjacielska atmosfera. Wszyscy bawili się wspaniale do późnych godzin wieczornych.

W imprezie uczestniczyli też poseł Tomasz Zieliński, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wiesław Cielica, wójt gminy Telatyn Dariusz Kozłowski oraz pracownica Urzędu Gminy ds. kultury i promocji Ewelina Galant-Woźniak. 

Materiał nadesłany

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe