Hrubieszów: Uratowali kobiecie życie. Do komendy płyną podziękowania

  • 28.11.2019, 14:00
  • ak
Hrubieszów: Uratowali kobiecie życie. Do komendy płyną podziękowania
St. asp. Magdalena Żaroffe i Marcin Kuczewski, pracownik cywilny Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie pospieszyli z pomocą kobiecie, która podczas jazdy straciła przytomność i uderzyła samochodem w drzewo. Prawdopodobnie uratowali jej życie, bo natychmiast rozpoczęli resuscytację. Na ręce ich przełożonego płyną podziękowania.

„Przeprowadzone czynności resuscytacyjne uratowały mi życie i sprawiły, że nadal mogę się cieszyć każdą chwilą, a w szczególności tym, że nadal mogę być ze swoją rodziną… Jestem ogromnie wdzięczna Pani Magdalenie Żaroffe i Panu Marcinowi Kuczewskiemu i uważam, że ich postawa zasługuje na szczególne wyróżnienie oraz pochwałę” – napisała w liście do komendanta mł. insp. Grzegorza Pietrasiaka kobieta, która w czwartek, 21 listopada miała wypadek na ul. Dobrzańskiego "Hubala" w Hrubieszowie.

Pisaliśmy o tym zdarzeniu TUTAJ >>>> 49-latka zasłabła podczas jazdy

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło wcześnie rano. Jadący ulicą samochód nagle zjechał na chodnik i uderzył w drzewo. Donośny huk usłyszała idąca na służbę policjantka st. asp. Magdalena Żaroffe. Zobaczyła wypadek i razem z idącym również do pracy w komendzie Marcinem Kuczewskim ruszyli do rozbitego auta. Zaczęli reanimować kobietę, która była nieprzytomna.

Poszkodowaną udało się uratować. Gdy doszła do siebie, postanowiła podziękować za udzieloną jej pomoc. Nie tylko ona napisała w tej sprawie do komendanta policji w Hrubieszowie. 

Gratulacje i podziękowania za wzorową postawę pracowników komendy wpłynęły także od dyrektora szpitala w Hrubieszowie i p.o. prokurator rejonowej Magdaleny Janik-Sobańskiej. Gratulacje złożyła również burmistrz Marta Majewska. Napisała: ,,...Życie ludzkie jest najwyższą wartością! Jestem dumna, że w Hrubieszowie służą i pracują wspaniali i odważni ludzie. Wyrazy uznania! Bo wcale nie jest oczywiste jak każdy z nas zachowałby się w takiej sytuacji...”

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Człowiek
Człowiek 28.11.2019, 18:51
Świetna robota.
Powodzenia w służbie.

Pozostałe