Debata społeczna w Dołhobyczowie

  • 29.11.2019, 08:27
  • Źródło: KPP Hrubieszów
Debata społeczna w Dołhobyczowie Fot. KPP Hrubieszów
We wtorek, 26 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołhobyczowie odbyła się debata społeczna. Tematem przewodnim spotkania były zagrożenia jakie niesie za sobą zażywanie dopalaczy i innych środków odurzających oraz Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. To kolejne spotkanie mające na celu zdiagnozowania aktualnych oczekiwań społecznych oraz poprawę stanu bezpieczeństwa.

Debata społeczna została zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Hrubieszowie. Głównym celem debaty była wymiana informacji pomiędzy policją, a lokalną społecznością, a także zdiagnozowanie aktualnych oczekiwań społecznych mających na celu poprawę stanu bezpieczeństwa.

Tematem przewodnim spotkania były zagrożenia jakie niesie za sobą zażywanie dopalaczy i innych środków odurzających oraz rozpowszechnianie informacji o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako narzędzia stworzonego dla społeczeństwa i pozwalającego przekazywać informacje o zagrożeniach występujących w okolicy.

Podczas spotkania kierownik posterunku w Dołhobyczowie asp. sztab. Łukasz Palichleb omówił narzędzie jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz najczęściej zgłaszane za jej pośrednictwem problemy. W dalszej części spotkania policjant zajmujący się tematyką profilaktyki społecznej asp. sztab. Jarosław Karkuszewski przedstawił zagrożenia jakie niesie za sobą zażywanie narkotyków i dopalaczy.

Na koniec przyszedł czas na pytania i cenną dyskusję.

Źródło: KPP Hrubieszów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe