Biłgoraj: Informatycy z RCEZ wśród najlepszych

  • 30.11.2019, 07:00
  • ak
Biłgoraj: Informatycy z RCEZ wśród najlepszych Fot. RCEZ Biłgoraj
Dwóch uczniów technikum informatycznego w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zakwalifikowało się do finału Ogólnopolskiego Konkursu „IT i Cyberbezpieczeństwo”. Wypadli w nim bardzo dobrze.

Zanim uczniowie z Biłgoraja pojechali w czwartek, 21 listopada do Warszawy, musieli przejść przez eliminacje. W ostatecznej potyczce wypadli bardzo dobrze. Łukasz Niedzielski zdobył tytuł laureata, a jego kolega z klasy Jarosław Skwarek – finalisty. Obaj przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem Marzeny Jargieło.

W czasie pobytu w stolicy uczestnicy konkursu mieli również możliwość zwiedzania stolicy. Natomiast nagrodzeni uczniowie zostali zaproszeni na dwudniową wizytę studyjną w Warszawie. Ma dojść do skutku w marcu. Zaplanowano m.in. wizyty w ministerstwach, instytucjach oraz firmach związanych z obszarem IT i cyberbezpieczeństwem.

Konkurs był organizowany przez warszawski Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lol
lol 23.10.2020, 12:03
xD

Pozostałe