Gm. Tomaszów Lubelski: Mali i duzi pograją w piłkę w Rabinówce

  • 29.11.2019, 08:00
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Mali i duzi pograją w piłkę w Rabinówce Fot. UG Tomaszów Lubelski
Cel był taki: zintegrować społeczność wsi Rabinówka. Właśnie dlatego w tej niewielkiej miejscowości powstało boisko do gry w piłkę nożną.

Przygotowaniem obiektu zajęło się Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Tomaszów Lubelski, które na ten cel otrzymało 4 tys. zł. dotacji ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenia „Czajnia” w Tomaszowie Lubelskim.

Boisko jest zlokalizowane przy wiejskiej świetlicy. Korzystać z niego można nieodpłatnie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edward Dudziński
Edward Dudziński 06.12.2019, 15:13
To nie jest Rabinówka to jest Łaszczówka musicie napisać sprostowanie bo robicie ludzi w balona i kto to pisze takie bzdury

Pozostałe