Powiat tomaszowski: Zasługują na medal

  • 29.11.2019, 05:57
  • wd
Powiat tomaszowski: Zasługują na medal
Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa przyznano złote, srebrne i brązowe odznaki honorowe zasłużonym krwiodawcom z powiatu tomaszowskiego.

3,5 tysięcy dawców w tomaszowskim Oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddało ok. 1350 litrów krwi. W oddziale zarejestrowanych jest 2970 krwiodawców, po raz pierwszy w tym roku krew oddało 250 osób. Co warto podkreślić, w tomaszowskim oddziale zorganizowano rekordową ilość 22 akcji wyjazdowych. Podane liczby mówią same za siebie, a to tylko dane z bieżącego roku! 

Mieszkańcy powiatu tomaszowskiego chcą i pomagają drugiemu człowiekowi. To dla nich, w podziękowaniu za ich gest, 22 listopada w Tomaszowie Lubelskim zorganizowano Dni Honorowego Krwiodawstwa. Podczas uroczystości 37 krwiodawców uhonorowano złotymi, srebrnymi i brązowymi odznakami Zasłużony Honorowy Dawca Krwi. Otrzymało je 37 krwiodawców. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe