Super babcie pełne werwy i wigoru (ZDJĘCIA, FILM)

  • 26.11.2019, 08:20
  • Mariusz Parol
Super babcie pełne werwy i wigoru (ZDJĘCIA, FILM) W Wyborach Super Babci w Hrubieszowie zwyciężyły wszystkie panie. Bo wszystkie pokonały lęk i tremę przed występem.
Najmłodsza z kandydatek ma 39 lat, najstarsza 79 i to właśnie ona wygrała wybory Super Babci, które 24 listopada odbyły się pod patronatem Kroniki Tygodnia w Hrubieszowskim Domu Kultury. Halinę Jaskorską z Teptiukowa nie zatrzymała nawet perspektywa mandatu ze przekroczenie prędkości.

Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska przyznaje, że pomysł wyborów Super Babci , które objęła własnym patronatem i ufundowała główną nagrodę (1 tys. zł), padł luźno podczas pewnego towarzyskiego spotkania w kobiecym gronie.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

-  Do wyborów Super Babci zgłosiło się prawie trzy razy więcej pań niż do konkursu Miss Powiatu Hrubieszowskiego. Tylko to już potwierdza, że była to bardzo potrzebna impreza. Widownia w HDK wypełniona był niemalże do ostatniego miejsca, a niektóre z kandydatek przyjechały do Hrubieszowa z całymi rodzinami. To wszystko pozwala mieć pewność, że te pierwsze wybory Super Babci w Hrubieszowie najpewniej nie będą ostatnimi - deklaruje burmistrz Marta Majewska.

Cały artykuł z pełną relacją z imprezy tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Zdjęcia (2)

Janinę Orczyk-Greszta z Zamościa nagrodzono tytułem Miss Elegancji. Wszystkie kreacje, w których 77-latka wystąpiła podczas konkursu, uszyła i przygotowała własnoręcznie.
Miss Talentu Lucyna Sołowiej, Ewa Głuszak bez szarfy ale z nagrodami za uczestnictwo wyborach, a także Miss Wdzięku i Publiczności Irena Kudiuk oraz Miss Uśmiechu - Lucyna Kubal.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe